Nawigacja

Aktualności Skład Rady Rodziców Regulamin Rady Rodziców Wydatki i plany Rady Rodziców

"POLOWANIE NA UBRANIE"

Kiermasz odbędzie się w  Szkole Podstawowej nr 63

dnia 20 października 2018 od godziny 10.00 do 14.00

​​​​Rada Rodziców zaprasza wszystkich, którzy chcą sprzedać lub wymienić niepotrzebne już rzeczy: ubrania, zabawki, książeczki z których już wyrosło dziecko, nietrafione prezenty, biżuterię, akcesoria, dodatki, buty lub ciuchy, które wiszą w szafie kolejny sezon.

Wszystko w miłej atmosferze; organizatorzy zapewniają stoliki, aby wystawić swoje rzeczy.

KOSZT STOISKA - 5 zł

Weź ze sobą koleżankę lub przyjaciółkę na pewno znajdziecie coś dla siebie

- WSTĘP BEZPŁATNY DLA KUPUJĄCYCH -

Osoby chętne do zorganizowania własnego stoiska proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny:

-  Agata Szczeszak  600299236 – agataszczeszak83@gmail.com

-   Anna Ostapkowicz  514716758 - aniaost@wp.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Rodzice!

Informujemy, na podstawie ogłoszenia ze strony https://www.peka.poznan.pl/web/portal, o bezpłatnej komunikacji dla uczniów.

Poniżej treść ogłoszenia:http://www.peka.poznan.pl/web/portal

Komunikacja miejska w strefie A od 1 września 2018r. bezpłatna dla mieszkających
w Poznaniu uczniów szkół podstawowych i gimnazjów

Warunkiem korzystania z bezpłatnej komunikacji będzie okazanie ważnej legitymacji szkolnej z wpisanym miejscem zamieszkania w Poznaniu. Nie ma konieczności zapisywania informacji o uprawnieniu do bezpłatnych przejazdów na imiennej karcie PEKA, ale każdy uczeń może z takiej możliwości skorzystać. Karta PEKA będzie w takim przypadku – niezależnie od legitymacji szkolnej –  dokumentem potwierdzającym prawo do darmowych przejazdów.

"Pokazy chemiczne

Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców zorganizowała pokazy chemiczne, które odbyły się na boisku szkolnym, dnia 30.05. 2018 (środa).

Chemicy z Naukowego Koła Chemików z Wydziału Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przyjechali specjalnie dla Was i przez całą lekcję prezentowali różnorodne doświadczenia chemiczne.

Był zielony smok, pojawił się flesz, ogień, który NIE spalił dłoni pani Natalii i wiele innych!yescoollaugh

"Polowanie na ubranie"

W sobotę (19.05.2018r.) na terenie naszej Szkoły odbyła się pierwsza edycja kiermaszu odzieżowego

"Polowanie na ubranie".

Serdecznie dziękuję za udział zarówno osobom sprzedającym, jak i polującym. Mimo, że frekwencja nie była zbyt wysoka, to atmosfera dopisywała.

Do zobaczenia następnym razem laugh