• Zerówka tanecznym krokiem zakończyła rok szkolny.

• Zakończenie roku szkolnego, to czas podsumowań i prezentacji zdobytych umiejętności. Obie grupy swoją roczną pracę zaprezentowały w formie artystycznej. Była to wędrówka z piosenkami, recytacjami i tańcami. Był to rok pełen emocji, różnych nastrojów, ale też chęci rozwijania się. Jesteśmy  z Was dumni.

W uroczystości zakończenia roku szkolnego uczestniczyli zaproszeni goście: Dyrekcja, nauczyciele, Panie woźne, Rodzice. Dzieci otrzymały z rąk Pana Dyrektora dyplomy i książki.  Pan Dyrektor podziękował dzieciom i nauczycielkom za te chwile pełne wzruszeńi emocji. Były także podziękowania dla rodziców, którzy w szczególny sposób byli zaangażowani w działania na rzecz szkoły i służyli swoją bezinteresowną pomocą. Nadszedł czas wakacji i pożegnań. Nie żegnamy się teraz całkowicie, bo wspólnie z niektórymi dziećmi będziemy pracować do końca lipca. Jednak w tym uroczystym dniu życzymy wszystkim dzieciom przyjemnego wypoczynku.

Korzystajcie z wakacji, cieszcie się każdym dniem, dbajcie o siebie i wracajcie do szkoły uśmiechnięci i pełni zapału do pracy w pierwszej klasie.

Dziękujemy Wam za rok wspólnej pracy

POWODZENIA😀😀😀😀😀😀😀

• Dzień Dziecka na sportowo

• Jaki jest najlepszy przepis na udane Święto Wszystkich Dzieci? Szkolny Dzień Sportu! Klasy 1-3 mogły się o tym przekonać podczas porannych zmagań na boisku. Energii, zapału i uśmiechu nikt nie mógł im odmówić! Nie zabrakło dobrej zabawy, świetnej kondycji i ładnej pogody, zaś Organizatorom oraz Siódmo- i Ósmoklasistom zaangażowanym w przygotowanie Imprezy należą się wyrazy uznania!

Natomiast uczniowie klas 4-8 na scenie sali gimnastycznej po raz kolejny dowiedli, jak zdolna młodzież uczy się w „Ksawerku". Uczestnicy „Mam Talent" oczarowali zebranych m.in. śpiewem, zręcznością układania kostki Rubika, przepięknymi strojami, sztuką, ale przede wszystkim... ogromną odwagą! Następnie, pod czujnym okiem jurorów, reprezentanci wzięli udział w turnieju, który wymagał wiedzy z rozmaitych dziedzin. Na szczęście, mogli liczyć na doping swoich kolegów i koleżanek! Kolejny punkt tego bogatego programu stanowiło klasowe karaoke. Jeżeli nawet repertuar zaskoczył młodych wykonawców, to dzielnie podjęli muzyczne wyzwanie!

Po zmaganiach intelektualnych i wokalnych oraz prezentacji talentów uczniowie klas 4-8 udali się na boisko, by w promieniach czerwcowego słońca spróbować swoich sił w rozmaitych konkurencjach sportowych. Później mogli poczuć, że to prawdziwe Święto Dzieci – chwile z barwną chustą animacyjną to dobra zabawa dla każdego!

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie zakupu nagród dla finalistów szkolnego konkursu Mam Talent, ja zaś wszystkim Uczniom gratuluję wytrwałości i energii i życzę, by kolejny Dzień Dziecka był tak samo wyjątkowy!